10 wrzesień 2020
patronat medialny

31. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków - Wyniki

fot. By (GRAD) - Praca własna, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=20243285
Wyniki pierwszego etapu 31. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Solidarności" i Olimpijczyków.
Koronawirus
mazowieckie
10763
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
KLASYFIKACJE NA ETAPIE:

Klasyfikacja indywidualna generalna na etapie 1 : Dystans etapu: 176.0 km, Vp = 43.525 km/h
  1. 12 100 110 444 42 ISR EINHORN Itamar Israel Cycling Academy 4h 02'37" - 00'10" 10 p.
  2. 20 * 100 156 896 31 BEL MARIT Arne LOTTO Soudal Development Team + 00'00" - 00'06" 8 p.
  3. 22 * 100 164 885 66 BEL VAN DE PAAR Jarne LOTTO Soudal Development Team + 00'00" - 00'04" 6 p.
  4. 79 100 109 949 32 POL BANASZEK Alan MAZOWSZE SERCE POLSKI + 00'00" 5 p.
  5. 36 100 033 917 48 POL JANISZEWSKI Sylwester VOSTER ATS TEAM + 00'00" 4 p.
  6. 133 100 109 575 46 POL ANIOŁKOWSKI Stanisław CCC DEVELOPMENT TEAM + 00'00" 3 p.
  7. 4 * 100 528 533 61 LAT RUBENIS Pauls TARTU2024/balticchaincycling.com + 00'00" 2 p.
  8. 102 100 088 496 16 NOR RESELL Erik Nordsaeter Uno-X Pro Cycling Team + 00'00" 1 p.
  9. 56 100 097 738 43 GER MANDRYSCH John P&S METALLTECHNIK + 00'00" - 00'02"
  10. 47 100 093 865 50 CZE FIALA Petr AC SPARTA PRAHA + 00'00"
  11. 82 100 087 302 83 POL KACZMAREK Jakub MAZOWSZE SERCE POLSKI + 00'00" - 00'01"
  12. 81 100 064 923 14 POL BERNAS Paweł MAZOWSZE SERCE POLSKI + 00'00"
  13. 19 * 100 148 907 93 BEL APERS Ruben LOTTO Soudal Development Team + 00'00"
  14. 16 100 110 228 20 NED VAN DALEN Jason METEC - TKH + 00'00"
  15. 5 * 100 110 270 62 FIN JUNTUNEN Antti Jussi TARTU2024/balticchaincycling.com + 00'00"
  16. 128 100 040 322 51 POL PATERSKI Maciej WIBATECH MERX + 00'00" - 00'03"
  17. 139 100 109 694 68 SLO FINKŠT Tilen LJUBLJANA GUSTO SANTIC + 00'00"
  18. 134 * 100 150 932 81 POL TRACZ Szymon CCC DEVELOPMENT TEAM + 00'00"
  19. 68 * 100 151 414 78 GER RUDYS Paul LKT-Team-Brandenburg + 00'00"
  20. 148 100 143 090 96 NED VAN WIJK Oscar WPGA Amsterdam Racing Academy + 00'00"
  21. 62 * 100 224 416 39 SWE WALLINDER Wincent MEMIL Pro Cycling + 00'00"
  22. 130 * 100 158 514 00 POL SZÓSTKA Paweł WIBATECH MERX + 00'00"
  23. 13 * 100 232 932 19 NED HOHMANN Lars METEC - TKH + 00'00"
  24. 24 * 100 156 876 11 BEL VANHOOF Ward LOTTO Soudal Development Team + 00'00"
  25. 109 100 089 886 48 CZE PIETRULA Nicolas Team DUKLA PRAHA + 00'00"
  26. 120 * 100 150 842 88 HUN ISTLSTEKKER Zsolt EPRONEX - Bss Oil Team + 00'00"
  27. * 100 479 180 81 CZE - PARDUS Prostejov + 00'00"
  28. 9 * 100 110 420 18 ISR BEN MOSHE Yuval Israel Cycling Academy + 00'00"
  29. 43 100 087 074 49 CZE STÖHR Jan AC SPARTA PRAHA + 00'00"
  30. 15 100 072 918 55 NED OTTEMA Rick METEC - TKH + 00'00"
  31. 95 * 100 460 677 08 SVK GAJDULA Marek TOPFOREX - LAPIERRE + 00'00"
  32. 99 100 490 058 95 NOR WÆRSTED Syver Uno-X Pro Cycling Team + 00'00" - 00'05"
  33. 127 100 095 475 11 POL BOGUSŁAWSKI Marceli WIBATECH MERX + 00'00"
  34. 14 * 100 233 355 54 NED MARSMAN Tim METEC - TKH + 00'00"
  35. 96 * 100 472 360 51 CZE HONSA František TOPFOREX - LAPIERRE + 00'00"
  36. 100 100 086 594 54 NOR ABRAHAMSEN Jonas Uno-X Pro Cycling Team + 00'00"
  37. 32 100 097 652 54 POL BROŻYNA Piotr VOSTER ATS TEAM + 00'00"
  38. 142 * 100 153 380 07 CRO POTOČKI Viktor LJUBLJANA GUSTO SANTIC + 00'00"
  39. 126 100 095 037 58 CZE GRUBER Pavel Cycling Academy Trencin + 00'00"
  40. 1 * 100 458 084 34 FIN PELTONEN Ukko Iisakki TARTU2024/balticchaincycling.com + 00'00"
  41. 84 100 022 987 79 POL RUTKIEWICZ Marek MAZOWSZE SERCE POLSKI + 00'00"
  42. 123 * 100 097 706 11 SVK OROS Samuel Cycling Academy Trencin + 00'00"
  43. 44 100 076 500 48 CZE KALOJÍROS Tomáš AC SPARTA PRAHA + 00'00"
  44. 72 * 100 500 003 49 GER GATHEMANN Albert LKT-Team-Brandenburg + 00'00"
  45. 88 * 100 592 388 90 CZE ŘEHA Filip TUFO - PARDUS Prostejov + 00'00"
  46. 7 100 075 233 42 CZE TUREK Daniel Israel Cycling Academy + 00'00"
  47. 101 100 098 935 76 NOR TRÆEN Torstein Uno-X Pro Cycling Team + 00'00"
  48. 98 100 111 242 64 NOR KULSET Kristian Uno-X Pro Cycling Team + 00'00"
  49. 57 * 100 363 234 50 GER LINDNER Tom P&S METALLTECHNIK + 00'00"
  50. 59 * 100 107 917 37 GER NOLDE Tobias P&S METALLTECHNIK + 00'00"
  51. 129 * 100 110 268 60 POL BUDZIŃSKI Marcin WIBATECH MERX + 00'00"
  52. 143 * 100 176 537 78 SLO SKOK Anže LJUBLJANA GUSTO SANTIC + 00'00"
  53. 34 100 060 613 69 POL STACHOWIAK Adam VOSTER ATS TEAM + 00'00"
  54. 141 100 073 861 28 SLO KOROŠEC Rok LJUBLJANA GUSTO SANTIC + 00'00" - 00'05"
  55. 18 * 100 155 985 90 NED VAN DER TUUK Danny METEC - TKH + 00'00"
  56. 33 100 079 518 59 POL GRABIS Mateusz VOSTER ATS TEAM + 00'00"
  57. 108 100 075 829 56 SVK MALOVEC Lubos SLOVAK National Team + 00'00"
  58. 10 100 075 844 71 CAN PERRY Benjamin Israel Cycling Academy + 00'00"
  59. 86 * 100 477 866 28 CZE HNÍK Jakub TUFO - PARDUS Prostejov + 00'00"
  60. 21 * 100 164 526 95 BEL PATTYN Steven LOTTO Soudal Development Team + 00'00"
  61. 23 * 100 649 453 22 BEL VAN EETVELT Lennert LOTTO Soudal Development Team + 00'00"
  62. 144 * 100 176 471 12 SLO PRAH Aljaž LJUBLJANA GUSTO SANTIC + 00'00"
  63. 60 * 100 157 658 17 GER ASCHENBRENNER Michel P&S METALLTECHNIK + 00'09"
  64. 31 100 070 651 19 POL FRANCZAK Paweł VOSTER ATS TEAM + 00'09"
  65. 58 * 100 485 810 18 GER OELKE Tim P&S METALLTECHNIK + 00'37"
  66. 131 * 100 098 830 68 POL BUDZIŃSKI Tomasz WIBATECH MERX + 01'46"
  67. 67 * 100 101 846 77 GER BANUSCH Richard LKT-Team-Brandenburg + 03'00"
  68. * 100 585 531 23 GER LKT-Team-Brandenburg + 03'00"
  69. 117 100 098 029 43 HUN GÖNCZY Gergő EPRONEX - Bss Oil Team + 03'00"
  70. 53 * 100 158 487 70 POL PROĆ Bartlomiej POLISH National Team + 03'17"
  71. 38 * 100 349 041 19 UKR PYLYPCHUK Vitalii TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW + 03'17"
  72. 29 * 100 545 375 25 POL FIJAK Jan LZS Region Mazowsze + 03'17"
  73. 103 100 141 840 10 SVK NÔTA Štefan SLOVAK National Team + 03'17"
  74. 146 * 100 227 494 13 NED VAN GESTEL Luuk WPGA Amsterdam Racing Academy + 03'17"
  75. 122 100 078 169 68 SVK LAJCHA Juraj Cycling Academy Trencin + 03'17"
  76. 149 * 100 232 331 00 NED KRIJNSEN Jelte WPGA Amsterdam Racing Academy + 03'17"
  77. 145 * 100 151 273 34 NED BOELE Niels WPGA Amsterdam Racing Academy + 03'17"
  78. 140 100 148 816 02 SLO GROŠELJ Matic LJUBLJANA GUSTO SANTIC + 03'17"
  79. 135 * 100 514 739 41 POL WAWRZYNIAK Karol CCC DEVELOPMENT TEAM + 05'34"
  80. 93 * 100 153 320 44 SVK BLAŠKO Matej TOPFOREX - LAPIERRE + 05'34"
  81. 112 * 100 473 032 44 CZE VONEŠ Jan Team DUKLA PRAHA + 05'34"
  82. 137 * 100 620 708 86 POL GAŁKA Michał CCC DEVELOPMENT TEAM + 05'34"
  83. 26 * 100 159 222 29 POL MIAZGA Jan LZS Region Mazowsze + 05'34"
  84. 114 * 100 473 733 66 CZE VOLTR Martin Team DUKLA PRAHA + 05'34"
  85. 49 * 100 691 830 10 POL MAŁKOWSKI Artur POLISH National Team + 05'34"
  86. 111 * 100 235 673 44 CZE KAŠPAR Jan Team DUKLA PRAHA + 05'34"
  87. 61 * 100 224 407 30 SWE WALLINDER Willhelm MEMIL Pro Cycling + 05'34"
  88. 41 * 100 158 506 89 POL GIERACKI Patryk TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW + 05'34"
  89. 94 * 100 473 738 71 CZE KOHOUT Martin TOPFOREX - LAPIERRE + 05'34"
  90. 87 * 100 153 279 03 CZE BABOR Daniel TUFO - PARDUS Prostejov + 05'34"
  91. 40 * 100 235 678 49 POL MIERZYŃSKI Piotr TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW + 05'34"
  92. 136 * 100 153 284 08 POL PAPIERSKI Damian CCC DEVELOPMENT TEAM + 05'34"
  93. 113 * 100 463 312 24 CZE JANOŠ Matyáš Team DUKLA PRAHA + 05'34"
  94. 39 * 100 550 984 08 POL ZARĘBSKI Marcin TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW + 05'34"
  95. 17 * 100 111 400 28 NED VAN BOKHOVEN Ramon METEC - TKH + 05'34"
  96. 11 * 100 565 503 74 ISR DAVIDZON Lahav Israel Cycling Academy + 05'34"
  97. 3 * 100 153 318 42 LAT ANSONS Kristers TARTU2024/balticchaincycling.com + 05'34"
  98. 28 * 100 550 805 23 POL RAJTAK Mateusz LZS Region Mazowsze + 05'34"
  99. 85 * 100 912 115 08 CZE BÁRTA Tomáš TUFO - PARDUS Prostejov + 05'34"
  100. 115 100 046 104 13 HUN LOVASSY Krisztián EPRONEX - Bss Oil Team + 05'34"
  101. 89 * 100 482 012 03 CZE STOČEK Bruno TUFO - PARDUS Prostejov + 05'34"
  102. 116 100 060 665 24 HUN SOLYMOSI Márton EPRONEX - Bss Oil Team + 05'34"
  103. 69 * 100 157 682 41 GER WEBER Philip LKT-Team-Brandenburg + 05'34"
  104. 51 100 055 196 84 POL HONKISZ Adrian POLISH National Team + 05'34"
  105. 80 100 109 574 45 POL BANASZEK Norbert MAZOWSZE SERCE POLSKI + 05'34"
  106. 71 * 100 157 680 39 GER TAEBLING Paul LKT-Team-Brandenburg + 05'34"
  107. 52 * 100 489 537 59 POL DOMIN Krzysztof POLISH National Team + 05'34"
  108. 110 100 075 034 37 CZE KRAUS Jan Team DUKLA PRAHA + 05'34"
  109. 100 093 502 75 POL SERCE POLSKI + 05'34"
  110. 121 100 087 075 50 CZE STÖHR Pavel Cycling Academy Trencin + 05'34"
  111. 46 100 093 864 49 CZE RYBA Jan AC SPARTA PRAHA + 05'34"
  112. 104 * 100 460 911 48 SVK BANIAR Matus SLOVAK National Team + 05'34"
  113. 147 * 100 159 055 56 NED VELING Quinten WPGA Amsterdam Racing Academy + 05'34"
  114. 92 * 100 472 367 58 CZE HETFLEIŠ Petr TOPFOREX - LAPIERRE + 05'34"
  115. 91 100 093 386 56 CZE PETRUŠ Jiří TOPFOREX - LAPIERRE + 05'34"
  116. 8 * 100 596 712 49 CAN PLAMONDON Robin Israel Cycling Academy + 05'34" - 00'02"
  117. 55 100 091 728 47 GER JÄGELER Robert P&S METALLTECHNIK + 05'34"
  118. 97 100 146 413 24 NOR SAUGSTAD Lars Uno-X Pro Cycling Team + 05'34"
  119. 66 * 100 110 552 53 SWE ANDERSSON Andreas MEMIL Pro Cycling + 05'51"
  120. 25 * 100 563 037 33 POL MANOWSKI Mateusz LZS Region Mazowsze + 15'53"
  121. 27 100 150 609 49 POL KRUPA Adrian LZS Region Mazowsze + 15'53"
  122. 125 * 100 460 382 04 SVK LÍŠKA Andrej Cycling Academy Trencin + 16'23"
  123. 35 100 146 941 67 POL PARMA Krzysztof VOSTER ATS TEAM + 16'34"
  124. 124 100 142 130 09 SVK GAVENDA Miroslav Cycling Academy Trencin + 16'34"
  125. 106 * 100 109 485 53 SVK CHREN Martin SLOVAK National Team + 16'34"
  126. 30 * 100 563 247 49 POL WENGLORZ Michał LZS Region Mazowsze + 16'34"
  127. 50 * 100 348 122 70 POL GRZENKOWICZ Nikodem POLISH National Team + 16'34"
  128. 54 * 100 158 482 65 POL KLOC Dawid POLISH National Team + 16'34"
  129. 107 * 100 460 240 56 SVK GAVENDA Martin SLOVAK National Team + 16'34"
  130. 105 * 100 460 986 26 SVK KRAMARČÍK Pavol SLOVAK National Team + 18'22"
  131. 2 * 100 636 736 12 EST LITVINTSEV Anton TARTU2024/balticchaincycling.com + 18'22"
  132. 150 * 100 155 088 66 NED HOPPEZAK Vincent WPGA Amsterdam Racing Academy + 18'22"
  133. 119 * 100 236 563 61 HUN VAS Balázs EPRONEX - Bss Oil Team + 18'22"
  134. 63 * 100 226 159 36 SWE ERIKSSON Christoffer MEMIL Pro Cycling + 19'24"
  135. 118 100 020 836 62 HUN KISS Gergely EPRONEX - Bss Oil Team + 19'24"
  136. 45 * 100 557 986 26 POL PUSTUŁA Michał AC SPARTA PRAHA + 19'24"
  137. 65 * 100 224 568 94 SWE GUSTAFSSON Elias MEMIL Pro Cycling + 19'24"
  • 100 555 302 58 POL KOPIWODA Dominik TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW DNF
  • 64 100 152 275 66 SWE LJUNGGREN Carl MEMIL Pro Cycling DNF
Uprawnionych do startu na etapie: 139 zawodników.
Etap ukończyło: 137 zawodników.
Zawodnicy wyeliminowani z wyścigu:
* DNF 2 zawod.


Wyniki lotnych premii na 1 etapie:
  • 1 premia - Sędziszów Małopolski na 92.7 km.
  1. 141 KOROŠEC Rok LJUBLJANA GUSTO 100 073 861 28 SLO SANTIC 3 p. 3 s.
  2. 99 100 490 058 95 NOR WÆRSTED Syver Uno-X Pro Cycling Team 2 p. 2 s.
  3. 8 * 100 596 712 49 CAN PLAMONDON Robin Israel Cycling Academy 1 p. 1 s.
  • 2 premia - Strzyżów na 126.4 km.
  1. 99 100 490 058 95 NOR WÆRSTED Syver Uno-X Pro Cycling Team 3 p. 3 s.
  2. 141 100 073 861 28 SLO KOROŠEC Rok LJUBLJANA GUSTO SANTIC 2 p. 2 s.
  3. 8 * 100 596 712 49 CAN PLAMONDON Robin Israel Cycling Academy 1 p. 1 s.
  • 3 premia - Sędziszów Małopolski na 165.6 km.
  1. 128 100 040 322 51 POL PATERSKI Maciej WIBATECH MERX 3 p. 3 s.
  2. 56 100 097 738 43 GER MANDRYSCH John P&S METALLTECHNIK 2 p. 2 s.
  3. 82 100 087 302 83 POL KACZMAREK Jakub MAZOWSZE SERCE POLSKI 1 p. 1 s.
Wyniki górskich premii na 1 etapie:
  • 1 premia - kat. 2 - Pstrągowa na 107.4 km.
  1. 141 100 073 861 28 SLO KOROŠEC Rok LJUBLJANA GUSTO SANTIC 5 p.
  2. 8 * 100 596 712 49 CAN PLAMONDON Robin Israel Cycling Academy 3 p.
  3. 99 100 490 058 95 NOR WÆRSTED Syver Uno-X Pro Cycling Team 2 p.
  4. 135 * 100 514 739 41 POL WAWRZYNIAK Karol CCC DEVELOPMENT TEAM 1 p.
  • 2 premia - kat. 2 - Strzyżów na 130.6 km.
  1. 141 100 073 861 28 SLO KOROŠEC Rok LJUBLJANA GUSTO SANTIC 5 p.
  2. 99 100 490 058 95 NOR WÆRSTED Syver Uno-X Pro Cycling Team 3 p.
  3. 8 * 100 596 712 49 CAN PLAMONDON Robin Israel Cycling Academy 2 p.
  4. 7 100 075 233 42 CZE TUREK Daniel Israel Cycling Academy 1 p.
  • 3 premia - kat. 2 - Pstrągowa na 144.9 km.
  1. 141 100 073 861 28 SLO KOROŠEC Rok LJUBLJANA GUSTO SANTIC 5 p.
  2. 59 * 100 107 917 37 GER NOLDE Tobias P&S METALLTECHNIK 3 p.
  3. 81 100 064 923 14 POL BERNAS Paweł MAZOWSZE SERCE POLSKI 2 p.
  4. 99 100 490 058 95 NOR WÆRSTED Syver Uno-X Pro Cycling Team 1 p.

KLASYFIKACJE PO ETAPACH:
Klasyfikacja indywidualna generalna po etapach : Łączny dystans : 176.0 km, Vp = 43.525 km/h
  1. 12 EINHORN Itamar Israel 1. 100 110 444 42 ISR Cycling Academy 4h 02' 27''
  2. 20 * 100 156 896 31 BEL MARIT Arne LOTTO Soudal Development Team 4h 02' 31'' + 0h 00' 04"
  3. 99 100 490 058 95 NOR WÆRSTED Syver Uno-X Pro Cycling Team 4h 02' 32'' + 0h 00' 05"
  4. 141 100 073 861 28 SLO KOROŠEC Rok LJUBLJANA GUSTO SANTIC 4h 02' 32'' + 0h 00' 05"
  5. 22 * 100 164 885 66 BEL VAN DE PAAR Jarne LOTTO Soudal Development Team 4h 02' 33'' + 0h 00' 06"
  6. 128 100 040 322 51 POL PATERSKI Maciej WIBATECH MERX 4h 02' 34'' + 0h 00' 07"
  7. 56 100 097 738 43 GER MANDRYSCH John P&S METALLTECHNIK 4h 02' 35'' + 0h 00' 08"
  8. 82 100 087 302 83 POL KACZMAREK Jakub MAZOWSZE SERCE POLSKI 4h 02' 36'' + 0h 00' 09"
  9. 79 100 109 949 32 POL BANASZEK Alan MAZOWSZE SERCE POLSKI 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  10. 36 100 033 917 48 POL JANISZEWSKI Sylwester VOSTER ATS TEAM 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  11. 133 100 109 575 46 POL ANIOŁKOWSKI Stanisław CCC DEVELOPMENT TEAM 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  12. 4 * 100 528 533 61 LAT RUBENIS Pauls TARTU2024/balticchaincycling.com 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  13. 102 100 088 496 16 NOR RESELL Erik Nordsaeter Uno-X Pro Cycling Team 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  14. 47 100 093 865 50 CZE FIALA Petr AC SPARTA PRAHA 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  15. 81 100 064 923 14 POL BERNAS Paweł MAZOWSZE SERCE POLSKI 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  16. 19 * 100 148 907 93 BEL APERS Ruben LOTTO Soudal Development Team 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  17. 16 100 110 228 20 NED VAN DALEN Jason METEC - TKH 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  18. 5 * 100 110 270 62 FIN JUNTUNEN Antti Jussi TARTU2024/balticchaincycling.com 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  19. 139 100 109 694 68 SLO FINKŠT Tilen LJUBLJANA GUSTO SANTIC 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  20. 134 * 100 150 932 81 POL TRACZ Szymon CCC DEVELOPMENT TEAM 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  21. 68 * 100 151 414 78 GER RUDYS Paul LKT-Team-Brandenburg 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  22. 148 100 143 090 96 NED VAN WIJK Oscar WPGA Amsterdam Racing Academy 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  23. 62 * 100 224 416 39 SWE WALLINDER Wincent MEMIL Pro Cycling 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  24. 130 * 100 158 514 00 POL SZÓSTKA Paweł WIBATECH MERX 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  25. 13 * 100 232 932 19 NED HOHMANN Lars METEC - TKH 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  26. 24 * 100 156 876 11 BEL VANHOOF Ward LOTTO Soudal Development Team 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  27. 109 100 089 886 48 CZE PIETRULA Nicolas Team DUKLA PRAHA 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  28. 120 * 100 150 842 88 HUN ISTLSTEKKER Zsolt EPRONEX - Bss Oil Team 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  29. 90 * 100 479 180 81 CZE TYRPEKL Karel TUFO - PARDUS Prostejov 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  30. 9 * 100 110 420 18 ISR BEN MOSHE Yuval Israel Cycling Academy 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  31. 43 100 087 074 49 CZE STÖHR Jan AC SPARTA PRAHA 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  32. 15 100 072 918 55 NED OTTEMA Rick METEC - TKH 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  33. 95 * 100 460 677 08 SVK GAJDULA Marek TOPFOREX - LAPIERRE 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  34. 127 100 095 475 11 POL BOGUSŁAWSKI Marceli WIBATECH MERX 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  35. 14 * 100 233 355 54 NED MARSMAN Tim METEC - TKH 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  36. 96 * 100 472 360 51 CZE HONSA František TOPFOREX - LAPIERRE 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  37. 100 086 594 54 NOR X Pro Cycling Team 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  38. 32 100 097 652 54 POL BROŻYNA Piotr VOSTER ATS TEAM 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  39. 142 * 100 153 380 07 CRO POTOČKI Viktor LJUBLJANA GUSTO SANTIC 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  40. 126 100 095 037 58 CZE GRUBER Pavel Cycling Academy Trencin 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  41. 1 * 100 458 084 34 FIN PELTONEN Ukko Iisakki TARTU2024/balticchaincycling.com 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  42. 84 100 022 987 79 POL RUTKIEWICZ Marek MAZOWSZE SERCE POLSKI 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  43. 123 * 100 097 706 11 SVK OROS Samuel Cycling Academy Trencin 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  44. 44 100 076 500 48 CZE KALOJÍROS Tomáš AC SPARTA PRAHA 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  45. 72 * 100 500 003 49 GER GATHEMANN Albert LKT-Team-Brandenburg 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  46. 88 * 100 592 388 90 CZE ŘEHA Filip TUFO - PARDUS Prostejov 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  47. 7 100 075 233 42 CZE TUREK Daniel Israel Cycling Academy 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  48. 101 100 098 935 76 NOR TRÆEN Torstein Uno-X Pro Cycling Team 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  49. 98 100 111 242 64 NOR KULSET Kristian Uno-X Pro Cycling Team 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  50. 57 * 100 363 234 50 GER LINDNER Tom P&S METALLTECHNIK 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  51. 59 * 100 107 917 37 GER NOLDE Tobias P&S METALLTECHNIK 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  52. 129 * 100 110 268 60 POL BUDZIŃSKI Marcin WIBATECH MERX 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  53. 143 * 100 176 537 78 SLO SKOK Anže LJUBLJANA GUSTO SANTIC 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  54. 34 100 060 613 69 POL STACHOWIAK Adam VOSTER ATS TEAM 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  55. 18 * 100 155 985 90 NED VAN DER TUUK Danny METEC - TKH 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  56. 33 100 079 518 59 POL GRABIS Mateusz VOSTER ATS TEAM 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  57. 108 100 075 829 56 SVK MALOVEC Lubos SLOVAK National Team 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  58. 10 100 075 844 71 CAN PERRY Benjamin Israel Cycling Academy 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  59. 86 * 100 477 866 28 CZE HNÍK Jakub TUFO - PARDUS Prostejov 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  60. 21 * 100 164 526 95 BEL PATTYN Steven LOTTO Soudal Development Team 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  61. 23 * 100 649 453 22 BEL VAN EETVELT Lennert LOTTO Soudal Development Team 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  62. 144 * 100 176 471 12 SLO PRAH Aljaž LJUBLJANA GUSTO SANTIC 4h 02' 37'' + 0h 00' 10"
  63. 60 * 100 157 658 17 GER ASCHENBRENNER Michel P&S METALLTECHNIK 4h 02' 46'' + 0h 00' 19"
  64. 31 100 070 651 19 POL FRANCZAK Paweł VOSTER ATS TEAM 4h 02' 46'' + 0h 00' 19"
  65. 58 * 100 485 810 18 GER OELKE Tim P&S METALLTECHNIK 4h 03' 14'' + 0h 00' 47"
  66. 131 * 100 098 830 68 POL BUDZIŃSKI Tomasz WIBATECH MERX 4h 04' 23'' + 0h 01' 56"
  67. 67 * 100 101 846 77 GER BANUSCH Richard LKT-Team-Brandenburg 4h 05' 37'' + 0h 03' 10"
  68. 70 * 100 585 531 23 GER ZETZSCHE Theo LKT-Team-Brandenburg 4h 05' 37'' + 0h 03' 10"
  69. 117 100 098 029 43 HUN GÖNCZY Gergő EPRONEX - Bss Oil Team 4h 05' 37'' + 0h 03' 10"
  70. 53 * 100 158 487 70 POL PROĆ Bartlomiej POLISH National Team 4h 05' 54'' + 0h 03' 27"
  71. 38 * 100 349 041 19 UKR PYLYPCHUK Vitalii TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 4h 05' 54'' + 0h 03' 27"
  72. 29 * 100 545 375 25 POL FIJAK Jan LZS Region Mazowsze 4h 05' 54'' + 0h 03' 27"
  73. 103 100 141 840 10 SVK NÔTA Štefan SLOVAK National Team 4h 05' 54'' + 0h 03' 27"
  74. 146 * 100 227 494 13 NED VAN GESTEL Luuk WPGA Amsterdam Racing Academy 4h 05' 54'' + 0h 03' 27"
  75. 122 100 078 169 68 SVK LAJCHA Juraj Cycling Academy Trencin 4h 05' 54'' + 0h 03' 27"
  76. 149 * 100 232 331 00 NED KRIJNSEN Jelte WPGA Amsterdam Racing Academy 4h 05' 54'' + 0h 03' 27"
  77. 145 * 100 151 273 34 NED BOELE Niels WPGA Amsterdam Racing Academy 4h 05' 54'' + 0h 03' 27"
  78. 100 148 816 02 SLO GUSTO SANTIC 4h 05' 54'' + 0h 03' 27"
  79. 8 * 100 596 712 49 CAN PLAMONDON Robin Israel Cycling Academy 4h 08' 09'' + 0h 05' 42"
  80. 135 * 100 514 739 41 POL WAWRZYNIAK Karol CCC DEVELOPMENT TEAM 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  81. 93 * 100 153 320 44 SVK BLAŠKO Matej TOPFOREX - LAPIERRE 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  82. 112 * 100 473 032 44 CZE VONEŠ Jan Team DUKLA PRAHA 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  83. 137 * 100 620 708 86 POL GAŁKA Michał CCC DEVELOPMENT TEAM 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  84. 26 * 100 159 222 29 POL MIAZGA Jan LZS Region Mazowsze 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  85. 114 * 100 473 733 66 CZE VOLTR Martin Team DUKLA PRAHA 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  86. 49 * 100 691 830 10 POL MAŁKOWSKI Artur POLISH National Team 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  87. 111 * 100 235 673 44 CZE KAŠPAR Jan Team DUKLA PRAHA 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  88. 61 * 100 224 407 30 SWE WALLINDER Willhelm MEMIL Pro Cycling 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  89. 41 * 100 158 506 89 POL GIERACKI Patryk TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  90. 94 * 100 473 738 71 CZE KOHOUT Martin TOPFOREX - LAPIERRE 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  91. 87 * 100 153 279 03 CZE BABOR Daniel TUFO - PARDUS Prostejov 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  92. 40 * 100 235 678 49 POL MIERZYŃSKI Piotr TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  93. 136 * 100 153 284 08 POL PAPIERSKI Damian CCC DEVELOPMENT TEAM 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  94. 113 * 100 463 312 24 CZE JANOŠ Matyáš Team DUKLA PRAHA 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  95. 39 * 100 550 984 08 POL ZARĘBSKI Marcin TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  96. 17 * 100 111 400 28 NED VAN BOKHOVEN Ramon METEC - TKH 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  97. 11 * 100 565 503 74 ISR DAVIDZON Lahav Israel Cycling Academy 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  98. 3 * 100 153 318 42 LAT ANSONS Kristers TARTU2024/balticchaincycling.com 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  99. 28 * 100 550 805 23 POL RAJTAK Mateusz LZS Region Mazowsze 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  100. 85 * 100 912 115 08 CZE BÁRTA Tomáš TUFO - PARDUS Prostejov 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  101. 115 100 046 104 13 HUN LOVASSY Krisztián EPRONEX - Bss Oil Team 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  102. 89 * 100 482 012 03 CZE STOČEK Bruno TUFO - PARDUS Prostejov 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  103. 116 100 060 665 24 HUN SOLYMOSI Márton EPRONEX - Bss Oil Team 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  104. 69 * 100 157 682 41 GER WEBER Philip LKT-Team-Brandenburg 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  105. 51 100 055 196 84 POL HONKISZ Adrian POLISH National Team 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  106. 80 100 109 574 45 POL BANASZEK Norbert MAZOWSZE SERCE POLSKI 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  107. 71 * 100 157 680 39 GER TAEBLING Paul LKT-Team-Brandenburg 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  108. 52 * 100 489 537 59 POL DOMIN Krzysztof POLISH National Team 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  109. 110 100 075 034 37 CZE KRAUS Jan Team DUKLA PRAHA 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  110. 83 100 093 502 75 POL PAWLAK Tobiasz MAZOWSZE SERCE POLSKI 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  111. 121 100 087 075 50 CZE STÖHR Pavel Cycling Academy Trencin 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  112. 46 100 093 864 49 CZE RYBA Jan AC SPARTA PRAHA 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  113. 104 * 100 460 911 48 SVK BANIAR Matus SLOVAK National Team 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  114. 147 * 100 159 055 56 NED VELING Quinten WPGA Amsterdam Racing Academy 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  115. 92 * 100 472 367 58 CZE HETFLEIŠ Petr TOPFOREX - LAPIERRE 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  116. 91 100 093 386 56 CZE PETRUŠ Jiří TOPFOREX - LAPIERRE 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  117. 55 100 091 728 47 GER JÄGELER Robert P&S METALLTECHNIK 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  118. 97 100 146 413 24 NOR SAUGSTAD Lars Uno-X Pro Cycling Team 4h 08' 11'' + 0h 05' 44"
  119. * 100 110 552 53 SWE MEMIL Pro Cycling 4h 08' 28'' + 0h 06' 01"
  120. 25 * 100 563 037 33 POL MANOWSKI Mateusz LZS Region Mazowsze 4h 18' 30'' + 0h 16' 03"
  121. 27 100 150 609 49 POL KRUPA Adrian LZS Region Mazowsze 4h 18' 30'' + 0h 16' 03"
  122. 125 * 100 460 382 04 SVK LÍŠKA Andrej Cycling Academy Trencin 4h 19' 00'' + 0h 16' 33"
  123. 35 100 146 941 67 POL PARMA Krzysztof VOSTER ATS TEAM 4h 19' 11'' + 0h 16' 44"
  124. 124 100 142 130 09 SVK GAVENDA Miroslav Cycling Academy Trencin 4h 19' 11'' + 0h 16' 44"
  125. 106 * 100 109 485 53 SVK CHREN Martin SLOVAK National Team 4h 19' 11'' + 0h 16' 44"
  126. 30 * 100 563 247 49 POL WENGLORZ Michał LZS Region Mazowsze 4h 19' 11'' + 0h 16' 44"
  127. 50 * 100 348 122 70 POL GRZENKOWICZ Nikodem POLISH National Team 4h 19' 11'' + 0h 16' 44"
  128. 54 * 100 158 482 65 POL KLOC Dawid POLISH National Team 4h 19' 11'' + 0h 16' 44"
  129. 107 * 100 460 240 56 SVK GAVENDA Martin SLOVAK National Team 4h 19' 11'' + 0h 16' 44"
  130. 105 * 100 460 986 26 SVK KRAMARČÍK Pavol SLOVAK National Team 4h 20' 59'' + 0h 18' 32"
  131. 2 * 100 636 736 12 EST LITVINTSEV Anton TARTU2024/balticchaincycling.com 4h 20' 59'' + 0h 18' 32"
  132. 150 * 100 155 088 66 NED HOPPEZAK Vincent WPGA Amsterdam Racing Academy 4h 20' 59'' + 0h 18' 32"
  133. 119 * 100 236 563 61 HUN VAS Balázs EPRONEX - Bss Oil Team 4h 20' 59'' + 0h 18' 32"
  134. 63 * 100 226 159 36 SWE ERIKSSON Christoffer MEMIL Pro Cycling 4h 22' 01'' + 0h 19' 34"
  135. 118 100 020 836 62 HUN KISS Gergely EPRONEX - Bss Oil Team 4h 22' 01'' + 0h 19' 34"
  136. 45 * 100 557 986 26 POL PUSTUŁA Michał AC SPARTA PRAHA 4h 22' 01'' + 0h 19' 34"
  137. 65 * 100 224 568 94 SWE GUSTAFSSON Elias MEMIL Pro Cycling 4h 22' 01'' + 0h 19' 34"

Klasyfikacja punktowa po etapach :
SPONSOR: Komisja Krajowa NSZZ SOLIDARNOŚĆ
  1. 12 100 110 444 42 ISR EINHORN Itamar Israel Cycling Academy 10 p.
  2. 20 * 100 156 896 31 BEL MARIT Arne LOTTO Soudal Development Team 8 p.
  3. 22 * 100 164 885 66 BEL VAN DE PAAR Jarne LOTTO Soudal Development Team 6 p.
  4. 99 100 490 058 95 NOR WÆRSTED Syver Uno-X Pro Cycling Team 5 p.
  5. 141 100 073 861 28 SLO KOROŠEC Rok LJUBLJANA GUSTO SANTIC 5 p.
  6. 79 100 109 949 32 POL BANASZEK Alan MAZOWSZE SERCE POLSKI 5 p.
  7. 36 100 033 917 48 POL JANISZEWSKI Sylwester VOSTER ATS TEAM 4 p.
  8. 128 100 040 322 51 POL PATERSKI Maciej WIBATECH MERX 3 p.
  9. 133 100 109 575 46 POL ANIOŁKOWSKI Stanisław CCC DEVELOPMENT TEAM 3 p.
  10. 56 100 097 738 43 GER MANDRYSCH John P&S METALLTECHNIK 2 p.
  11. 4 * 100 528 533 61 LAT RUBENIS Pauls TARTU2024/balticchaincycling.com 2 p.
  12. 8 * 100 596 712 49 CAN PLAMONDON Robin Israel Cycling Academy 2 p.
  13. 82 100 087 302 83 POL KACZMAREK Jakub MAZOWSZE SERCE POLSKI 1 p.
  14. 102 100 088 496 16 NOR RESELL Erik Nordsaeter Uno-X Pro Cycling Team 1 p.

Klasyfikacja górska po etapach :
SPONSOR: DAL Hotel / ZPK
  1. 141 100 073 861 28 SLO KOROŠEC Rok LJUBLJANA GUSTO SANTIC 15 p.
  2. 99 100 490 058 95 NOR WÆRSTED Syver Uno-X Pro Cycling Team 6 p.
  3. 8 * 100 596 712 49 CAN PLAMONDON Robin Israel Cycling Academy 5 p.
  4. 59 * 100 107 917 37 GER NOLDE Tobias P&S METALLTECHNIK 3 p.
  5. 81 100 064 923 14 POL BERNAS Paweł MAZOWSZE SERCE POLSKI 2 p.
  6. 7 100 075 233 42 CZE TUREK Daniel Israel Cycling Academy 1 p.
  7. 135 * 100 514 739 41 POL WAWRZYNIAK Karol CCC DEVELOPMENT TEAM 1 p.

Klasyfikacja młodzieżowa po etapach :
SPONSOR: PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
  1. 20 100 156 896 31 BEL MARIT Arne LOTTO Soudal Development Team 4h 02' 31''
  2. 22 100 164 885 66 BEL VAN DE PAAR Jarne LOTTO Soudal Development Team 4h 02' 33'' + 0h 00' 02"
  3. 4 100 528 533 61 LAT RUBENIS Pauls TARTU2024/balticchaincycling.com 4h 02' 37'' + 0h 00' 06"
  4. 19 100 148 907 93 BEL APERS Ruben LOTTO Soudal Development Team 4h 02' 37'' + 0h 00' 06"
  5. 5 100 110 270 62 FIN JUNTUNEN Antti Jussi TARTU2024/balticchaincycling.com 4h 02' 37'' + 0h 00' 06"
  6. 134 100 150 932 81 POL TRACZ Szymon CCC DEVELOPMENT TEAM 4h 02' 37'' + 0h 00' 06"
  7. 68 100 151 414 78 GER RUDYS Paul LKT-Team-Brandenburg 4h 02' 37'' + 0h 00' 06"
  8. 62 100 224 416 39 SWE WALLINDER Wincent MEMIL Pro Cycling 4h 02' 37'' + 0h 00' 06"
  9. 130 100 158 514 00 POL SZÓSTKA Paweł WIBATECH MERX 4h 02' 37'' + 0h 00' 06"
  10. 13 100 232 932 19 NED HOHMANN Lars METEC - TKH 4h 02' 37'' + 0h 00' 06"
  11. 24 100 156 876 11 BEL VANHOOF Ward LOTTO Soudal Development Team 4h 02' 37'' + 0h 00' 06"
  12. 120 100 150 842 88 HUN ISTLSTEKKER Zsolt EPRONEX - Bss Oil Team 4h 02' 37'' + 0h 00' 06"
  13. 90 100 479 180 81 CZE TYRPEKL Karel TUFO - PARDUS Prostejov 4h 02' 37'' + 0h 00' 06"
  14. 9 100 110 420 18 ISR BEN MOSHE Yuval Israel Cycling Academy 4h 02' 37'' + 0h 00' 06"
  15. 95 100 460 677 08 SVK GAJDULA Marek TOPFOREX - LAPIERRE 4h 02' 37'' + 0h 00' 06"
  16. 14 100 233 355 54 NED MARSMAN Tim METEC - TKH 4h 02' 37'' + 0h 00' 06"
  17. 96 100 472 360 51 CZE HONSA František TOPFOREX - LAPIERRE 4h 02' 37'' + 0h 00' 06"
  18. 142 100 153 380 07 CRO POTOČKI Viktor LJUBLJANA GUSTO SANTIC 4h 02' 37'' + 0h 00' 06"
  19. 1 100 458 084 34 FIN PELTONEN Ukko Iisakki TARTU2024/balticchaincycling.com 4h 02' 37'' + 0h 00' 06"
  20. 123 100 097 706 11 SVK OROS Samuel Cycling Academy Trencin 4h 02' 37'' + 0h 00' 06"
  21. 72 100 500 003 49 GER GATHEMANN Albert LKT-Team-Brandenburg 4h 02' 37'' + 0h 00' 06"
  22. 88 100 592 388 90 CZE ŘEHA Filip TUFO - PARDUS Prostejov 4h 02' 37'' + 0h 00' 06"
  23. 57 100 363 234 50 GER LINDNER Tom P&S METALLTECHNIK 4h 02' 37'' + 0h 00' 06"
  24. 59 100 107 917 37 GER NOLDE Tobias P&S METALLTECHNIK 4h 02' 37'' + 0h 00' 06"
  25. 100 110 268 60 POL Marcin WIBATECH MERX 4h 02' 37'' + 0h 00' 06"
  26. 143 100 176 537 78 SLO SKOK Anže LJUBLJANA GUSTO SANTIC 4h 02' 37'' + 0h 00' 06"
  27. 18 100 155 985 90 NED VAN DER TUUK Danny METEC - TKH 4h 02' 37'' + 0h 00' 06"
  28. 86 100 477 866 28 CZE HNÍK Jakub TUFO - PARDUS Prostejov 4h 02' 37'' + 0h 00' 06"
  29. 21 100 164 526 95 BEL PATTYN Steven LOTTO Soudal Development Team 4h 02' 37'' + 0h 00' 06"
  30. 23 100 649 453 22 BEL VAN EETVELT Lennert LOTTO Soudal Development Team 4h 02' 37'' + 0h 00' 06"
  31. 144 100 176 471 12 SLO PRAH Aljaž LJUBLJANA GUSTO SANTIC 4h 02' 37'' + 0h 00' 06"
  32. 60 100 157 658 17 GER ASCHENBRENNER Michel P&S METALLTECHNIK 4h 02' 46'' + 0h 00' 15"
  33. 58 100 485 810 18 GER OELKE Tim P&S METALLTECHNIK 4h 03' 14'' + 0h 00' 43"
  34. 131 100 098 830 68 POL BUDZIŃSKI Tomasz WIBATECH MERX 4h 04' 23'' + 0h 01' 52"
  35. 67 100 101 846 77 GER BANUSCH Richard LKT-Team-Brandenburg 4h 05' 37'' + 0h 03' 06"
  36. 70 100 585 531 23 GER ZETZSCHE Theo LKT-Team-Brandenburg 4h 05' 37'' + 0h 03' 06"
  37. 53 100 158 487 70 POL PROĆ Bartlomiej POLISH National Team 4h 05' 54'' + 0h 03' 23"
  38. 38 100 349 041 19 UKR PYLYPCHUK Vitalii TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 4h 05' 54'' + 0h 03' 23"
  39. 29 100 545 375 25 POL FIJAK Jan LZS Region Mazowsze 4h 05' 54'' + 0h 03' 23"
  40. 146 100 227 494 13 NED VAN GESTEL Luuk WPGA Amsterdam Racing Academy 4h 05' 54'' + 0h 03' 23"
  41. 149 100 232 331 00 NED KRIJNSEN Jelte WPGA Amsterdam Racing Academy 4h 05' 54'' + 0h 03' 23"
  42. 145 100 151 273 34 NED BOELE Niels WPGA Amsterdam Racing Academy 4h 05' 54'' + 0h 03' 23"
  43. 8 100 596 712 49 CAN PLAMONDON Robin Israel Cycling Academy 4h 08' 09'' + 0h 05' 38"
  44. 135 100 514 739 41 POL WAWRZYNIAK Karol CCC DEVELOPMENT TEAM 4h 08' 11'' + 0h 05' 40"
  45. 93 100 153 320 44 SVK BLAŠKO Matej TOPFOREX - LAPIERRE 4h 08' 11'' + 0h 05' 40"
  46. 112 100 473 032 44 CZE VONEŠ Jan Team DUKLA PRAHA 4h 08' 11'' + 0h 05' 40"
  47. 137 100 620 708 86 POL GAŁKA Michał CCC DEVELOPMENT TEAM 4h 08' 11'' + 0h 05' 40"
  48. 26 100 159 222 29 POL MIAZGA Jan LZS Region Mazowsze 4h 08' 11'' + 0h 05' 40"
  49. 114 100 473 733 66 CZE VOLTR Martin Team DUKLA PRAHA 4h 08' 11'' + 0h 05' 40"
  50. 49 100 691 830 10 POL MAŁKOWSKI Artur POLISH National Team 4h 08' 11'' + 0h 05' 40"
  51. 111 100 235 673 44 CZE KAŠPAR Jan Team DUKLA PRAHA 4h 08' 11'' + 0h 05' 40"
  52. 61 100 224 407 30 SWE WALLINDER Willhelm MEMIL Pro Cycling 4h 08' 11'' + 0h 05' 40"
  53. 41 100 158 506 89 POL GIERACKI Patryk TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 4h 08' 11'' + 0h 05' 40"
  54. 94 100 473 738 71 CZE KOHOUT Martin TOPFOREX - LAPIERRE 4h 08' 11'' + 0h 05' 40"
  55. 87 100 153 279 03 CZE BABOR Daniel TUFO - PARDUS Prostejov 4h 08' 11'' + 0h 05' 40"
  56. 40 100 235 678 49 POL MIERZYŃSKI Piotr TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 4h 08' 11'' + 0h 05' 40"
  57. 136 100 153 284 08 POL PAPIERSKI Damian CCC DEVELOPMENT TEAM 4h 08' 11'' + 0h 05' 40"
  58. 113 100 463 312 24 CZE JANOŠ Matyáš Team DUKLA PRAHA 4h 08' 11'' + 0h 05' 40"
  59. 39 100 550 984 08 POL ZARĘBSKI Marcin TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 4h 08' 11'' + 0h 05' 40"
  60. 17 100 111 400 28 NED VAN BOKHOVEN Ramon METEC - TKH 4h 08' 11'' + 0h 05' 40"
  61. 11 100 565 503 74 ISR DAVIDZON Lahav Israel Cycling Academy 4h 08' 11'' + 0h 05' 40"
  62. 3 100 153 318 42 LAT ANSONS Kristers TARTU2024/balticchaincycling.com 4h 08' 11'' + 0h 05' 40"
  63. 28 100 550 805 23 POL RAJTAK Mateusz LZS Region Mazowsze 4h 08' 11'' + 0h 05' 40"
  64. 85 100 912 115 08 CZE BÁRTA Tomáš TUFO - PARDUS Prostejov 4h 08' 11'' + 0h 05' 40"
  65. 89 100 482 012 03 CZE STOČEK Bruno TUFO - PARDUS Prostejov 4h 08' 11'' + 0h 05' 40"
  66. 100 157 682 41 GER LKT-Team-Brandenburg 4h 08' 11'' + 0h 05' 40"
  67. 71 100 157 680 39 GER TAEBLING Paul LKT-Team-Brandenburg 4h 08' 11'' + 0h 05' 40"
  68. 52 100 489 537 59 POL DOMIN Krzysztof POLISH National Team 4h 08' 11'' + 0h 05' 40"
  69. 104 100 460 911 48 SVK BANIAR Matus SLOVAK National Team 4h 08' 11'' + 0h 05' 40"
  70. 147 100 159 055 56 NED VELING Quinten WPGA Amsterdam Racing Academy 4h 08' 11'' + 0h 05' 40"
  71. 92 100 472 367 58 CZE HETFLEIŠ Petr TOPFOREX - LAPIERRE 4h 08' 11'' + 0h 05' 40"
  72. 66 100 110 552 53 SWE ANDERSSON Andreas MEMIL Pro Cycling 4h 08' 28'' + 0h 05' 57"
  73. 25 100 563 037 33 POL MANOWSKI Mateusz LZS Region Mazowsze 4h 18' 30'' + 0h 15' 59"
  74. 125 100 460 382 04 SVK LÍŠKA Andrej Cycling Academy Trencin 4h 19' 00'' + 0h 16' 29"
  75. 106 100 109 485 53 SVK CHREN Martin SLOVAK National Team 4h 19' 11'' + 0h 16' 40"
  76. 30 100 563 247 49 POL WENGLORZ Michał LZS Region Mazowsze 4h 19' 11'' + 0h 16' 40"
  77. 50 100 348 122 70 POL GRZENKOWICZ Nikodem POLISH National Team 4h 19' 11'' + 0h 16' 40"
  78. 54 100 158 482 65 POL KLOC Dawid POLISH National Team 4h 19' 11'' + 0h 16' 40"
  79. 107 100 460 240 56 SVK GAVENDA Martin SLOVAK National Team 4h 19' 11'' + 0h 16' 40"
  80. 105 100 460 986 26 SVK KRAMARČÍK Pavol SLOVAK National Team 4h 20' 59'' + 0h 18' 28"
  81. 2 100 636 736 12 EST LITVINTSEV Anton TARTU2024/balticchaincycling.com 4h 20' 59'' + 0h 18' 28"
  82. 150 100 155 088 66 NED HOPPEZAK Vincent WPGA Amsterdam Racing Academy 4h 20' 59'' + 0h 18' 28"
  83. 119 100 236 563 61 HUN VAS Balázs EPRONEX - Bss Oil Team 4h 20' 59'' + 0h 18' 28"
  84. 63 100 226 159 36 SWE ERIKSSON Christoffer MEMIL Pro Cycling 4h 22' 01'' + 0h 19' 30"
  85. 45 100 557 986 26 POL PUSTUŁA Michał AC SPARTA PRAHA 4h 22' 01'' + 0h 19' 30"
  86. 65 100 224 568 94 SWE GUSTAFSSON Elias MEMIL Pro Cycling 4h 22' 01'' + 0h 19' 30"

Klasyfikacja drużynowa po etapach :
  1. LOTTO Soudal Development Team LSD 12h 07' 51''
  2. MAZOWSZE SERCE POLSKI MSP 12h 07' 51''
  3. TARTU2024/balticchaincycling.com TBC 12h 07' 51''
  4. METEC - TKH MET 12h 07' 51''
  5. WIBATECH MERX WIB 12h 07' 51''
  6. Israel Cycling Academy ISA 12h 07' 51''
  7. Uno-X Pro Cycling Team UXP 12h 07' 51''
  8. AC SPARTA PRAHA ACS 12h 07' 51''
  9. VOSTER ATS TEAM VOS 12h 07' 51''
  10. LJUBLJANA GUSTO SANTIC LGS 12h 07' 51''
  11. P&S METALLTECHNIK PUS 12h 07' 51''
  12. TUFO - PARDUS Prostejov SKC 12h 07' 51''
  13. LKT-Team-Brandenburg LKT 12h 10' 51'' + 0h 03' 00"
  14. Cycling Academy Trencin CAT 12h 11' 08'' + 0h 03' 17"
  15. CCC DEVELOPMENT TEAM CDT 12h 13' 25'' + 0h 05' 34"
  16. TOPFOREX - LAPIERRE TLT 12h 13' 25'' + 0h 05' 34"
  17. WPGA Amsterdam Racing Academy PGA 12h 14' 25'' + 0h 06' 34"
  18. EPRONEX - Bss Oil Team EBO 12h 16' 25'' + 0h 08' 34"
  19. SLOVAK National Team SVK 12h 16' 42'' + 0h 08' 51"
  20. Team DUKLA PRAHA TDP 12h 18' 59'' + 0h 11' 08"
  21. MEMIL Pro Cycling MPC 12h 19' 16'' + 0h 11' 25"
  22. TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW CHR 12h 22' 16'' + 0h 14' 25"
  23. LZS Region Mazowsze LRM 12h 22' 16'' + 0h 14' 25"
  24. POLISH National Team POL 12h 22' 16'' + 0h 14' 25"


ROZDZIAŁ KOSZULEK NA NASTĘPNYM ETAPIE:
  • KLASYFIKACJA GENERALNA - koszulka żółta
Lider klasyfikacji:12 EINHORN Itamar - Israel Cycling Academy

SPONSOR: LOTTO
  • KLASYFIKACJA PUNKTOWA - koszulka biała
Lider klasyfikacji : 12 EINHORN Itamar - Israel Cycling Academy

Jadący w koszulce: 22 VAN DE PAAR Jarne - LOTTO Soudal Development Team

SPONSOR: Komisja Krajowa NSZZ SOLIDARNOŚĆ
  • KLASYFIKACJA GÓRSKA - koszulka zielona
Lider klasyfikacji: 141 KOROŠEC Rok - LJUBLJANA GUSTO SANTIC

Jadący w koszulce: 141 KOROŠEC Rok - LJUBLJANA GUSTO SANTIC

SPONSOR: DAL Hotel / ZPK
  • KLASYFIKACJA MŁODZIEŻOWA - koszulka niebieska
Lider klasyfikacji: 20 MARIT Arne - LOTTO Soudal Development Team

Jadący w koszulce: 20 MARIT Arne - LOTTO Soudal Development Team

SPONSOR: PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.


Kolejność pojazdów pomocy technicznej na następnym etapie :
  1. Cycling Academy
  2. LSD LOTTO Soudal Development Team
  3. UXP Uno-X Pro Cycling Team
  4. LGS LJUBLJANA GUSTO SANTIC
  5. WIB WIBATECH MERX
  6. PUS P&S METALLTECHNIK
  7. MSP MAZOWSZE SERCE POLSKI
  8. VOS VOSTER ATS TEAM
  9. CDT CCC DEVELOPMENT TEAM
  10. TBC TARTU2024/balticchaincycling.com
  11. ACS AC SPARTA PRAHA
  12. MET METEC - TKH
  13. LKT LKT-Team-Brandenburg
  14. PGA WPGA Amsterdam Racing Academy
  15. MPC MEMIL Pro Cycling
  16. TDP Team DUKLA PRAHA
  17. EBO EPRONEX - Bss Oil Team
  18. SKC TUFO - PARDUS Prostejov
  19. TLT TOPFOREX - LAPIERRE
  20. CAT Cycling Academy Trencin
  21. SVK SLOVAK National Team
  22. POL POLISH National Team
  23. CHR TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
  24. LRM LZS Region Mazowsze

Sędziszów Małopolski, 09.09.20

Aktualne wyniki na stronie: www.flextour.pl (format pdf)
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
10763
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Ostrołęce