9 wrzesień 2020
patronat medialny

31. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków - Lista startowa

fot. By Olos88 - Praca własna, CC0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=92935102
Lista startową 31. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Solidarności" i Olimpijczyków.
Koronawirus
mazowieckie
10851
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
Lista startowa - Start list

Organizator / Organizer: Region Ziemia Łódzka NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" * 90-229 Łódź, Kamińskiego 18 * tel. +48 42 677 26 06

Komunikat Nr 1 / Communique No 1

TARTU2024/balticchaincycling.TBC com EST
  • 1* PELTONEN Ukko Iisakki FIN 100 458 084 34
  • 2* LITVINTSEV Anton EST 100 636 736 12
  • 3* ANSONS Kristers LAT 100 153 318 42
  • 4* RUBENIS Pauls LAT 100 528 533 61
  • 5* JUNTUNEN Antti Jussi FIN 100 110 270 62
Dyrektor Sp. / Sport Director: FLAKSIS Toms


ISA Israel Cycling Academy ISR
  • 7 TUREK Daniel CZE 100 075 233 42
  • 8* PLAMONDON Robin CAN 100 596 712 49
  • 9* BEN MOSHE Yuval ISR 100 110 420 18
  • 10 PERRY Beniamin CAN 100 075 844 71
  • 11* DAVIDZON Lahav ISR 100 565 503 74
  • 12 EINHORN Itamar ISR 100 110 444 42
Dyrektor Sp. / Sport Director: DEMPSTER Zakkari


MET METEC - TKH NED
  • 13* HOHMANN Lars NED 100 232 932 19
  • 14* MARSMAN Tim NED 100 233 355 54
  • 15 OTTEMA Rick NED 100 072 918 55
  • 16 VAN DALEN Jason NED 100 110 228 20
  • 17* VAN BOKHOVEN Ramon NED 100 111 400 28
  • 18* VAN DER TUUK Danny NED 100 155 985 90
Dyrektor Sp. / Sport Director: VAN HOUWELINGEN Adri


LSD LOTTO Soudal Development Team BEL
  • 19* APERS Ruben BEL 100 148 907 93
  • 20* MARIT Arne BEL 100 156 896 31
  • 21* PATTYN Steven BEL 100 164 526 95
  • 22* VAN DE PAAR Jarne BEL 100 164 885 66
  • 23* VAN EETVELT Lennert BEL 100 649 453 22
  • 24* VANHOOF Ward BEL 100 156 876 11
Dyrektor Sp. / Sport Director: VAN DE WOUWER Kurt


LRM LZS Region Mazowsze POL
  • 25* MANOWSKI Mateusz POL 100 563 037 33
  • 26* MIAZGA Jan POL 100 159 222 29
  • 27 KRUPA Adrian POL 100 150 609 49
  • 28* RAJTAK Mateusz POL 100 550 805 23
  • 29* FIJAK Jan POL 100 545 375 25
  • 30* WENGLORZ Michał POL 100 563 247 49
Dyrektor Sp. / Sport Director: TOMASZEWSKI Paweł


VOS VOSTER ATS TEAM POL
  • 31 FRANCZAK Paweł POL 100 070 651 19
  • 32 BROŻYNA Piotr POL 100 097 652 54
  • 33 GRABIS Mateusz POL 100 079 518 59
  • 34 STACHOWIAK Adam POL 100 060 613 69
  • 35 PARMA Krzysztof POL 100 146 941 67
  • 36 JANISZEWSKI Sylwester POL 100 033 917 48
Dyrektor Sp. / Sport Director: WITECKI Mariusz


CHR TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW POL
  • 37* KOPIWODA Dominik POL 100 555 302 58
  • 38* PYLYPCHUK Vitalii UKR 100 349 041 19
  • 39* ZARĘBSKI Marcin POL 100 550 984 08
  • 40* MIERZYŃSKI Piotr POL 100 235 678 49
  • 41* GIERACKI Patryk POL 100 158 506 89
Dyrektor Sp. / Sport Director: BAŁD Bolesław


ACS AC SPARTA PRAHA CZE
  • 43 STÖHR Jan CZE 100 087 074 49
  • 44 KALOJÍROS Tomáš CZE 100 076 500 48
  • 45* PUSTUŁA Michał POL 100 557 986 26
  • 46 RYBA Jan CZE 100 093 864 49
  • 47 FIALA Petr CZE 100 093 865 50
Dyrektor Sp. / Sport Director: RUBAS Zdenek


POL POLISH National Team POL
  • 49* MAŁKOWSKI Artur POL 100 691 830 10
  • 50* GRZENKOWICZ Nikodem POL 100 348 122 70
  • 51 HONKISZ Adrian POL 100 055 196 84
  • 52* DOMIN Krzysztof POL 100 489 537 59
  • 53* PROĆ Bartlomiej POL 100 158 487 70
  • 54* KLOC Dawid POL 100 158 482 65
Dyrektor Sp. / Sport Director: DOMIN Andrzej


PUS P&S METALLTECHNIK GER
  • 55 JÄGELER Robert GER 100 091 728 47
  • 56 MANDRYSCH John GER 100 097 738 43
  • 57* LINDNER Tom GER 100 363 234 50
  • 58* OELKE Tim GER 100 185 810 18
  • 59* NOLDE Tobias GER 100 107 917 37
  • 60* ASCHENBRENNER Michel GER 100 157 658 17
Dyrektor Sp. / Sport Director: WACKERNAGEL Lars


MPC MEMIL Pro Cycling SWE
  • 61* WALLINDER Willhelm SWE 100 224 407 30
  • 62* WALLINDER Wincent SWE 100 224 416 39
  • 63* ERIKSSON Christoffer SWE 100 226 159 36
  • 64 LJUNGGREN Carl SWE 100 152 275 66
  • 65* GUSTAFSSON Elias SWE 100 224 568 94
  • 66* ANDERSSON Andreas SWE 100 110 552 53
Dyrektor Sp. / Sport Director: STRID Frederik


LKT LKT-Team-Brandenburg GER
  • 67* BANUSCH Richard GER 100 101 846 77
  • 68* RUDYS Paul GER 100 151 414 78
  • 69* WEBER Philip GER 100 157 682 41
  • 70* ZETZSCHE Theo GER 100 585 531 23
  • 71* TAEBLING Paul GER 100 157 680 39
  • 72* GATHEMANN Albert GER 100 500 003 49
Dyrektor Sp. / Sport Director: BLOCHWITZ Steffen


MSP MAZOWSZE SERCE POLSKI POL
  • 79 BANASZEK Alan POL 100 109 949 32
  • 80 BANASZEK Norbert POL 100 109 574 45
  • 81 BERNAS Paweł POL 100 064 923 14
  • 82 KACZMAREK Jakub POL 100 087 302 83
  • 83 PAWLAK Tobiasz POL 100 093 502 75
  • 84 RUTKIEWICZ Marek POL 100 022 987 79
Dyrektor Sp. / Sport Director: RADOSZ Robert


SKC TUFO - PARDUS Prostejov CZE
  • 85* BÁRTA Tomáš CZE 100 912 115 08
  • 86* HNÍK Jakub CZE 100 477 866 28
  • 87* BABOR Daniel CZE 100 153 279 03
  • 88* ŘEHA Filip CZE 100 592 388 90
  • 89* STOČEK Bruno CZE 100 482 012 03
  • 90* TYRPEKL Karel CZE 100 479 180 81
Dyrektor Sp. / Sport Director: MRACEK Michal


TLT TOPFOREX - LAPIERRE CZE
  • 91 PETRUŠ Jiří CZE 100 093 386 56
  • 92* HETFLEIŠ Petr CZE 100 472 367 58
  • 93* BLAŠKO Matej SVK 100 153 320 44
  • 94* KOHOUT Martin CZE 100 473 738 71
  • 95* GAJDULA Marek SVK 100 460 677 08
  • 96* HONSA František CZE 100 472 360 51
Dyrektor Sp. / Sport Director: KALTOFEN Petr


UXP Uno-X Pro Cycling Team NOR
  • 97 SAUGSTAD Lars NOR 100 146 413 24
  • 98 KULSET Kristian NOR 100 111 242 64
  • 99 WÆRSTED Syver NOR 100 490 058 95
  • 100 ABRAHAMSEN Jonas NOR 100 086 594 54
  • 101 TRÆEN Torstein NOR 100 098 935 76
  • 102 RESELL Erik Nordsaeter NOR 100 088 496 16
Dyrektor Sp. / Sport Director: ARVESEN Kurt Asle


SVK SLOVAK National Team SVK
  • 103 NÔTA Štefan SVK 100 141 840 10
  • 104* BANIAR Matus SVK 100 460 911 48
  • 105* KRAMARČÍK Pavol SVK 100 460 986 26
  • 106* CHREN Martin SVK 100 109 485 53
  • 107* GAVENDA Martin SVK 100 460 240 56
  • 108 MALOVEC Lubos SVK 100 075 829 56
Dyrektor Sp. / Sport Director: VANČO Jakub


TDP Team DUKLA PRAHA CZE
  • 109 PIETRULA Nicolas CZE 100 089 886 48
  • 110 KRAUS Jan CZE 100 075 034 37
  • 111* KAŠPAR Jan CZE 100 235 673 44
  • 112* VONEŠ Jan CZE 100 473 032 44
  • 113* JANOŠ Matyáš CZE 100 463 312 24
  • 114* VOLTR Martin CZE 100 473 733 66
Dyrektor Sp. / Sport Director: KADLEC Milan


EBO EPRONEX - Bss Oil Team HUN
  • 115 LOVASSY Krisztián HUN 100 046 104 13
  • 116 SOLYMOSI Márton HUN 100 060 665 24
  • 117 GÖNCZY Gergő HUN 100 098 029 43
  • 118 KISS Gergely HUN 100 020 836 62
  • 119* VAS Balázs HUN 100 236 563 61
  • 120* ISTLSTEKKER Zsolt HUN 100 150 842 88
Dyrektor Sp. / Sport Director: KÖLLŐ Zsuzsanna


CAT Academy Trencin SVK
  • 121 STÖHR Pavel CZE 100 087 075 50
  • 122 LAJCHA Juraj SVK 100 078 169 68
  • 123* OROS Samuel SVK 100 097 706 11
  • 124 GAVENDA Miroslav SVK 100 142 130 09
  • 125* LÍŠKA Andrej SVK 100 460 382 04
  • 126 GRUBER Pavel SVK 100 095 037 58
Dyrektor Sp. / Sport Director: BRONIS Roman


WIB WIBATECH MERX POL
  • 127 BOGUSŁAWSKI Marceli POL 100 095 475 11
  • 128 PATERSKI Maciej POL 100 040 322 51
  • 129* BUDZIŃSKI Marcin POL 100 110 268 60
  • 130* SZÓSTKA Paweł POL 100 158 514 00
  • 131* BUDZIŃSKI Tomasz POL 100 098 830 68
Dyrektor Sp. / Sport Director: CIASNOCHA Wiesław


CDT CCC DEVELOPMENT TEAM POL
  • 133 ANIOŁKOWSKI Stanisław POL 100 109 575 46
  • 134* TRACZ Szymon POL 100 150 932 81
  • 135* WAWRZYNIAK Karol POL 100 514 739 41
  • 136* PAPIERSKI Damian POL 100 153 284 08
  • 137* GAŁKA Michał POL 100 620 708 86
Dyrektor Sp. / Sport Director: BROŻYNA Tomasz


LGS LJUBLJANA GUSTO SANTIC SLO
  • 139 FINKŠT Tilen SLO 100 109 694 68
  • 140 GROŠELJ Matic SLO 100 148 816 02
  • 141 KOROŠEC Rok SLO 100 073 861 28
  • 142* POTOČKI Viktor CRO 100 153 380 07
  • 143* SKOK Anže SLO 100 176 537 78
  • 144* PRAH Aljaž SLO 100 176 471 12
Dyrektor Sp. / Sport Director: ZELE Luka


PGA WPGA Amsterdam Racing Academy NED
  • 145* BOELE Niels NED 100 151 273 34
  • 146* VAN GESTEL Luuk NED 100 227 494 13
  • 147* VELING Quinten NED 100 159 055 56
  • 148 VAN WIJK Oscar NED 100 143 090 96
  • 149* KRIJNSEN Jelte NED 100 232 331 00
  • 150* HOPPEZAK Vincent NED 100 155 088 66
Dyrektor Sp. / Sport Director: KOS Rene

Rymanów, 08.09.20r.

Do wyścigu zgłoszono łącznie 139 zawodników. / Number of starters 139 of riders.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
10851
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Ostrołęce