29 lipiec 2020

Policjanci odzyskali skradziony rower

fot. KMP w Ostrołęce
Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce po raz kolejny przeprowadzili skuteczne działania skierowane na zwalczanie przestępczości najbardziej uciążliwej dla naszych mieszkańców. W wyniku ich pracy odzyskali oni drogi jednoślad, który został skradziony wczoraj w rejonie mostu kolejowego. Jego wartość to prawie 1500 złotych. Odzyskany przez policjantów jednoślad jeszcze dziś wróci do swojego właściciela. Zwracamy się do Państwa z apelem o zabezpieczenie swoich jednośladów, nawet kiedy na tzw. chwilę wchodzimy do sklepu. Warto ,,parkować" swoje rowery w miejscach objętych monitoringiem.
Koronawirus
mazowieckie
10763
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Wczoraj na stanowisko kierowania ostrołęckich policjantów wpłynęło zgłoszenie dotyczące kradzieży roweru. Osoba zgłaszająca poinformowała, że jednoślad użytkowany przez 15 - latka został skradziony z plaży znajdującej się w rejonie mostu kolejowego. Wartość strat została oszacowana przez właściciela na kwotę blisko 1500 złotych.

Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce powiadomił wszystkie patrole pełniące służbę na mieście i w powiecie. Policjanci podjęli działania zmierzające do ustalenia sprawcy tego czynu i odzyskania skradzionego mienia.

Dzięki dużemu zaangażowaniu ostrołęckich policjantów rower jeszcze wczoraj został odnaleziony i zabezpieczony na terenie ostrołęckiej komendy policji. Ponadto policjanci ustalili już tożsamość podejrzewanego o jego kradzież mężczyznę, jego zatrzymanie jest tylko kwestią czasu.

podkom. Tomasz Żerański
KMP Ostrołęka

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
10763
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Ostrołęce