reklama
kategoria: Na Sygnale
14 czerwiec 2024

Czołowe zderzenie 2 aut - uważajmy za tzw. kółkiem

zdjęcie: Czołowe zderzenie 2 aut - uważajmy za tzw. kółkiem / fot. KMP w Ostrołęce
fot. KMP w Ostrołęce
Wczoraj na terenie Ostrołęki doszło do wypadku, w wyniku którego 3 osoby trafiły do szpitala. Przypominamy kierowcom, że w trakcie jazdy powinni być maksymalnie skoncentrowani na to co się dzieje na drodze. Nasza nieuwaga, zagapienie może kosztować czyjeś ŻYCIE.
REKLAMA

Wczoraj do późnych godzin wieczornych policjanci z ostrołęckiej drogówki pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na ul. I AWP w Ostrołęce.

Według ich wstępnych ustaleń kierujący mitsubishi 22-letni ostrołęczanin z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka peugeotem typu bus.

W wyniku zdarzenia zarówno kierujący mitsubishi, jak i dwójka jego pasażerów: mężczyzna 47-lat i 79-letnia kobieta zostali przetransportowani do szpitala.

Obydwaj kierowcy byli trzeźwi. Dalsze postępowanie w tej sprawie pod nadzorem prokuratury prowadzą policjanci z ostrołęckiego Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego.

Apelujemy do kierowców o ostrożność oraz duże skupienie podczas jazdy. Pamiętajmy, że nasze zagapienie oraz nieprzestrzeganie przepisów z zakresu ruchu drogowego może doprowadzić do tragedii.

kom. Tomasz Żerański
KMP Ostrołęka

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Ostrołęka
17.9°C
wschód słońca: 04:53
zachód słońca: 20:07
reklama

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Ostrołęce

kiedy
2025-05-26 18:00
miejsce
Ostrołęckie Centrum Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2025-09-29 19:00
miejsce
Ostrołęckie Centrum Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2025-10-05 18:00
miejsce
Hala Sportowo-Widowiskowa im. A....
wstęp biletowany
kiedy
2025-11-07 20:00
miejsce
Hala Sportowo-Widowiskowa im. A....
wstęp biletowany